Banner
Banner
Banner

Різновиди ковроліну

лютого 27, 2012


Сьогодні одним з найбільш недорогих і поширених видів підлогового покриття є ковролін. Такий матеріал виготовлений з синтетичного або натурального ворсу, заврепленного на синтетичній основі. Сьогодні існує багато різновидів ковроліну , і завдяки саме цьому широкому асортименту він став настільки популярним серед споживачів нашої країни, так як кожна людина може вибрати для себе саме той варіант, який йому більше до душі.

Найкращим вважається ковролін, виготовлений з натуральних матеріалів, так як він не викликає алергічних реакцій навіть у самих чутливих людей. Штучний ворс коштує набагато дешевше натурального, а також у нього значно більший термін служби.

За різновиди ковролін ділиться ще й за типом ворсу:

 • З розрізним ворсом. Така різновид ковроліну буває коротковорсовим, средневорсовие і довговорсові. Текстуроване покриття такого виду ковроліну виконано на великих петлях з скрученої пряжі, таке полотно є дуже надійним і довговічним, тому що приховує сліди від кроків.
 • З петельним ворсом. Такий вид ковроліну є найбільш міцним і щільним, оскільки виготовлений з петельок різної довжини.
 • З комбінованим ворсом.
 • Думки розробників такого виду покриття не стоять на місці, а тому зовсім недавно з’явилася нова різновид ковроліну – мармолеум. Таке підлогове покриття виготовляється з коркового дерева, смоли і джуту.

  Головне достоїнство такого матеріалу в його натуральності. Він є дуже стійким до хімічних реактивів, а також здатний витримувати величезні навантаження. Малюнок на такому підлоговому покритті виконаний на всю глибину, тому ви можете не турбується про те, що він вигорить або зітреться. Також, такий матеріал, як і всі різновиди ковроліну , дуже легко монтувати, що теж важливо, тому що значно спрощує і прискорює процес ремонту.

  Від себе:

  Якщо ви любите позасмагати, купіть косметика для солярію. Ваш загар буде ще рівніше і краще, а головне довговічний.


  знаєте Ви в чому відмінності газобетону від газосилікату
  Газонокосарки самохідні електричні

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Допоможемо вибрати
  <