Banner
Banner
Banner

Покриття для офісу – естетика і комфорт для працівників і відвідувачів

лютого 27, 2012


Якщо на зорі розвитку бізнесу в Росії основним видом покриттів в офісах був ковролін, тільки починав входити в моду, то сьогодні цей матеріал поступився своїми позиціями новим видам лінолеуму і ламінату.

Основною перевагою ковролінових покриттів була і залишається невисока ціна, а також великий вибір кольорів. Цей матеріал добре гасить звуки кроків, тому співробітників не відволікає від роботи сторонній шум. Однак, недоліком ковроліну є його висока стиранність і старіння ворсового покриття, тому кожні чотири-п’ять років його рекомендується міняти. В іншому випадку дрібний пил, піднімаючись у повітря, буде потрапляти в легені і викликати алергію. Ковролін більш трудомісткий у догляді та чищення, ніж тверді покриття. З його поверхні складніше видаляти плями від тонера або харчових продуктів.

Лінолеум, точніше, штучні покриття з полівінілхлориду, можна без обмежень використовувати в будь-яких, крім сантехнічних, приміщеннях офісу. Головною умовою при його виборі є вимога високої зносостійкості. Для цих цілей краще всього підходить комерційний лінолеум, матеріал якого фарбують в масі, тому при стиранні таке покриття не змінює колір і на ньому не з’являються неохайні «залисини».

Для того, щоб покриття для підлоги офісу служили довго, необхідно захистити їх від головного ворога – абразивного піску, який заноситься з вулиці на взутті і здатний пошкодити не тільки м’який лінолеум або твердий ламінат, але навіть натуральний камінь. Для цього потрібно використовувати килимки для підлоги, які пропонують професійні клінінгові компанії. За своєю конструкцією цей килимок має кілька шарів. Верхній шар очищає взуття від бруду і піску, а нижній активно вбирає вологу. В осінньо-зимовий сезон такий килимок позбавить вас від додаткових витрат на прибирання приміщень.

Для цього достатньо підписати договір на обслуговуванням з клінінгової фірмою, і її співробітники будуть періодично міняти забруднився килимок на чистий.

Сьогодні з’явилися нові види лінолеуму, які легко вкладаються на основу. На зворотній поверхні цього покриття є спеціальна клейова стрічка, яка, як контурна маркування, нанесена на кордонах стиків полотна. Досить видалити захисну плівку, щоб такий лінолеум надійно зафіксувався на підлозі.

Ламінат також хороший для покриття підлоги в офісі. Він легко миється і має прекрасні естетичні якості. При його покупці не варто вибирати матеріал подешевше, оскільки він не витримає і декількох місяців експлуатації. Вся лінійка ламінату має чітку градацію по класу зносостійкості. Для офісу потрібно купувати ламінат не нижче 33 класу.


знаєте Ви в чому відмінності газобетону від газосилікату
Газонокосарки самохідні електричні

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Допоможемо вибрати
<