Banner
Banner
Banner

Клей для шпалер

лютого 27, 2012


Сучасна будівельна індустрія розвивається настільки активно, що іноді важко встежити за останніми нововведеннями та техніками. Це стосується практично кожної сфери будівництва. Наприклад – шпалери. Не для кого не секрет, яку кількість різновидів шпалер присутній в даний час на ринку будівельних товарів. Паперові шпалери, фрезеліновие, вінілові, тиснення та інші. Природно, що кожен тип володіє своїми власними особливостями і пред’являє особливі вимоги до клейової основі.

Клей для шпалер – найважливіший елемент в процесі наклейки. Дуже важливо правильно підібрати клей відповідно до типу використовуваних шпалер. У будь-якому сучасному будівельному магазині можна без особливих зусиль підібрати всі необхідні відповідності. У разі наявності неточностей формулювань на етикетках шпалер і упаковках шпалерного клею, обов’язково проконсультуйтеся з менеджером торгового залу. Немає нічого поганого в тому, щоб уточнити ту чи іншу інформацію, так як нові різновиди клею для шпалер з’являються практично кожен місяць.

Правильно підібраний клей – основа довговічності та естетичності шпалерних композицій. Віддавайте перевагу вже готовим клейовим сумішей, так як саме вони захищають шпалери від появи так усіма нами нелюбимих бульбашок. Сучасний шпалерний клей здатний витримати шпалерні листи практично будь-якої ваги і щільності. Ця особливість дозволила виробникам шпалер втілити найсміливіші ідеї в області оформлення поверхонь і текстурування вихідного матеріалу.

Від себе:

Після того як ви поклеїли шпалери у передпокої, саме час задуматися про вибір якісного і сучасного шафи-купе. Зараз на ринку дуже велика різноманітність шаф різних форм, кольорів і конструкцій. Так само можна зробити шафи-купе на замовлення, що вийде трохи дорожче. Таким чином можна зробити шафу повністю підходить під ваш інтер’єр і в тон шпалерам в приміщенні.


знаєте Ви в чому відмінності газобетону від газосилікату
Газонокосарки самохідні електричні

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Допоможемо вибрати
<