Banner
Banner
Banner

Газонокосарки самохідні електричні

лютого 27, 2012


При виборі садових газонокосарки зверніть свою увагу на самохідну модель цієї корисної садової машини. Газонокосарки самохідні електричні відрізняються від інших, споріднених їм моделей, поряд важливих характеристик.

Електричний двигун увазі собою відсутність витрат на витратні пально-мастильні матеріали. Бензин і масло – прерогатива галасливих бензинових двигунів.

Самохідна електрична газонокосарка називається так саме тому, що двигун приводить в роботу і ріжучі ножі, і ходову частину агрегату. Безпосередня робота оператора косарки в даному випадку – задавати напрямок руху апарату, повертаючи ручку. Це великий плюс – самохідні косарки дозволяють виконувати значний обсяг роботи, не докладаючи особливих зусиль до управління.

Самохідні електричні газонокосарки можуть мати задній привід (хороші при роботі з об’ємним травозбірником і на прямих відрізках) і передній привід (це спрощує маневрування апаратом).

Вибір багатьох досвідчених садівників – газонокосарка бош. Літієво-іонна технологія, застосована в акумуляторі, дозволяє витрачати на зарядку мінімальний час. Надійність і термін служби такого акумулятора – високі. Багато газонокосарки модельного ряду агрегатів фірми Bosh оснащені саме таким акумулятором. Відсутність кабелю, що утрудняє рух апарату і зручність керування їм – в даному випадку – грамотне рішення.

Серед корисних і приємних функцій, якими володіють газонокосарки самохідні електричні , можна виділити також:

 • ручне регулювання висоти косіння?%

  82рави;

 • наявність коробки передач, що дозволяє переміщатися зі зручною для вас швидкістю;
 • наявність зручної ергономічної ручки, що дозволяє тримати спину та руки в природному для них стані;
 • низька в порівнянні з бензиновими газонокосарками вартість – в 2-3 рази дешевше.
 • Отже, якщо ви сумніваєтеся в тому, яку саме газонокосарку вам вибрати – відповідь одна. Самохідна електрична косарка – це те, що вам потрібно. Щоб переконатися в цьому – перевірте її в справі, і ви не пошкодуєте.


  знаєте Ви в чому відмінності газобетону від газосилікату
  Газонокосарки самохідні електричні

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Допоможемо вибрати
  <