Banner
Banner
Banner

Зволожувачі повітря

лютого 27, 2012


Зволожувачі повітря – це такий тип побутових приладів, який покликаний при невеликому споживанні електричної енергії підтримувати оптимальну вологість повітря в приміщенні. Ця сама вологість є дуже важливим параметром для нормальної життєдіяльності людини, адже якщо її рівень буде занадто низький, то людина буде постійно відчувати сонливість, неуважність, буде часто втомлюватися.

Що стосується принципу роботи, то він у всіх зволожувачів повітря дуже простий – в основі будь-якого такого приладу коштує випарник, який працює або по холодному випаровуванню, або з гарячого.

На сьогоднішній день існує декілька основних видів такого виду приладів як зволожувачі повітря:

Вентиляторні зволожувачі

В даному виді зволожувачів випаровування відбувається природним шляхом – волога випаровується з ємності з водою і поширюється за допомогою звичайного вентилятора. Користь зволожувачів повітря такого виду очевидна – вони здатні поширити вологу по приміщенню дуже якісно і швидко. Також, такі зволожувачі є найдешевшими, так як в них не використовується будь-яких особливих технологічних пристроїв.

«Миття повітря»

Такий вид зволожувачів дуже схожий на традиційні пристрої, але особливість їх у тому, що повітря при зволоженні ще й очищається від різноманітних забруднень – пилу, мікробів, неприємних запахів, алергенів.

Ультразвукові зволожувачі

Даний вид зволожувачів з’явився зовсім недавно, але вже встиг завоювати популярність серед користувачів. Принцип роботи таких зволожувачів в тому, що вода в них випаровується за рахунок коливань мембрани, що перетворює цю саму воду в пар (пар це, до речі кажучи, має температуру холодної води – так званий, «холодний пар»), який вже після поширюється по приміщенню .


Про що потрібно пам'ятати при покупці кондиціонера
Устаткування для громадського харчування: принципові помилки

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Для будинку
<