Banner
Banner
Banner

Види і застосування мийок високого тиску

лютого 27, 2012


Мийка високого тиску – багатофункціональний апарат, який використовується для очищення різного роду поверхонь і порожнин за допомогою подається під сильним напором струменя води. Якщо в струмінь води додати абразивні засоби, то стане можливим видалення не тільки бруду, а й лакофарбових покриттів і іржі.

Такі мийки застосовуються в побуті – наприклад, для очищення басейну, садових меблів, автомобіля, – в промисловості та будівництві, а також в обслуговуванні житлово-комунального господарства. Зокрема, мийка будівель і споруд, доріг і мостів, прочищення водопровідних труб, каналізаційних, опалювальних і вентиляційних систем здійснюється саме за допомогою водонапірної обладнання. За допомогою високонапірних мийок можна ефективно видаляти застиглі залишки бетону, бітуму та інших матеріалів з будівельного устаткування, видаляти з поверхонь фарбу і штукатурку, руйнувати бетонні конструкції.

Мийки високого тиску бувають стаціонарними і мобільними. Природно, для побутового використання набагато більш зручні мобільні мийки. Продуктивність мийок високого тиску будь-якого типу зазвичай визначається наступними критеріями:

 • робочий тиск
 • витрата води в одиницю часу
 • температура води на виході.
 • Крім того, в залежності від поверхні, що піддається очищенню, за допомогою спеціальних насадок (сопел) можна домогтися необхідної товщини і спрямованості струменя. Тиск, що забезпечується мийками різного призначення, варіюється від 100-150 атмосфер в побутових моделях до декількох сотень атмосфер в моделях, розроблених для застосування в промислових цілях. Що стосується температури водного струменя на виході, то для підвищення ефективності очищення поверхонь мийка високого тиску може бути також оснащена пристосуваннями для підігріву води. Такі мийки краще справляються з жировими або олійними забрудненнями (наприклад, в двигуні автомобіля), а також з примерзшей брудом в зимовий час.

  Сучасні мийки високого тиску здатні ефективно виконувати свої функції навіть без підключення до водопроводу: з цією метою випускаються моделі з всмоктуючим насосом, що дозволяє забирати воду з бака або іншої ємності. Ці моделі особливо популярні серед власників садових ділянок або дач, де відсутність водопроводу – часта проблема. Те ж стосується і харчування мийок – незважаючи на те, що більшість їх розраховане на підключення до електромережі, є миття, в яких передбачено використання бензину або дизельного палива.


  Про що потрібно пам'ятати при покупці кондиціонера
  Устаткування для громадського харчування: принципові помилки

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Для будинку
  <