Banner
Banner
Banner

Важливі моменти при виборі матраца

лютого 27, 2012


Зручний матрац повинен повторює форми Вашого тіла, підтримувати його в області талії, і пружинити в районі плечей і стегон. Таким чином, Ваш хребет буде знаходитися в природному положенні, і при цьому поверхневі навантаження рівномірно розподіляються по довжині всього тіла.

Вибрати матрац найкраще шляхом проведення випробувань. Зазвичай конструкція матраців спроектована таким чином, щоб різні по статурі типи людей могли вибрати серед них відповідне індивідуальне рішення.

Випробовуйте матраци наступним чином:

Необхідно звернути увагу, в першу чергу, на свій зріст, вага і тип фігури. Підбирати матрац, завжди необхідно узгоджуючись зі своєю вагою.

Як об’єкт для порівняння виберете Ваше теперішнє спальне місце. Визначтеся для себе, що Вас в ньому не влаштовує. Яке положення для сну Ви віддаєте перевагу: на боці, на животі або на спині? Як часто Ви міняєте положення тіла під час сну? Ваш матрац занадто м’який або занадто жорсткий? Спробуйте не менше трьох різних моделей (по можливості, різних серій) полежте на боці і на спині – в такому положенні, в якому ви зазвичай спите. Коли ви лежите на спині, то нижня частина тулуба (сідниці) повинні зануритися в матрац. При цьому стегна повинні знаходиться в природному положенні. А якщо ви звикли спати на боці, тоді стегнова і плечова зони повинні занурюватися так, щоб талія мала достатню опору.

Під час випробування перевертатися з боку на бік кілька разів. Чи зручно Вам міняти положення тіла без проблем? Переконайтеся, що стегна не впираються в основу матраца. Найкраще, коли спальне місце не менш ніж на 15 см більше вашого зростання і приблизно настільки ж ширше в місцях розташування ліктів, в положенні: руки на животі кулаками один до одного.

Матрац двоспальний повинен підходити обом людям. Якщо статуру і вагу подружжя дуже відрізняються, то правильно буде підібрати кожному окремий, відповідно до фігурою і вагою кожного. Зовнішній вигляд цільного матраца можна додати за допомогою захисного наматрацника а так само постільної білизни. Безпружинні моделі теж можуть «вирішити» цю проблему. На них відсутній ефект «скочування», і ефект «хвилі». Подружжя з великою різницею у вазі можуть спокійно спати на одній безпружинною моделі, не відчуваючи дискомфорту.

Краще всього купити матрац, який за відчуттями здасться Вам самим зручним.


Про що потрібно пам'ятати при покупці кондиціонера
Устаткування для громадського харчування: принципові помилки

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Для будинку
<