Banner
Banner
Banner

варто оснащувати будинок протипожежною системою захисту

лютого 27, 2012


Для того щоб зрозуміти чи варто, насправді, «обзаводитися» протипожежною системою захисту у власному будинку, необхідно спершу розібратися в цьому принципі її дії, а також з’ясувати основні переваги наявності такого захисту в будинку.

У багатьох людей залишився в пам’яті, ще з минулих часів, безглуздий прототип протипожежного захисту, коли підведена до вентиляції система спрацьовувала по всьому об’єкту в цілому на один-єдиний осередок виявленого пожежі. З тих пір подібні системи захисту від пожеж зазнали істотних змін. Технології сьогоднішнього дня, стрімкий розвиток електроніки змусили не те, щоб запальничка, адроідний коллайдер або який-небудь стаціонарний подавитель мобільних телефонів міг з’явитися на світ, а й протипожежну автоматику зобов’язали стати інтелектуально насиченим засобом управління.

На протипожежні системи захисту накладаються наступні вимоги:

 • Максимально швидке виявлення події загоряння.
 • Подача всіляких сигналів з метою задіяння заходів, що запобігають подальше поширення вогню та диму.
 • Інформування в деталях про створилася пожежної ситуації чергового персоналу.
 • Найбільшим достоїнством сучасних протипожежних систем є мінімальна кількість помилкових спрацьовувань. Спрацьовування системи пожежогасіння в хибному випадку є негативним фактором, оскільки призводить до значних матеріальних збитків, обчислюється чималими сумами.

  Чому трапляються помилкові сигнали про пожежну небезпеку? Такі сигнали не може викликати крик людини або, наприклад, генератор акустичного шуму чи перешкод, оскільки основний фактор спрацьовування сигналу – поява задимлення в приміщенні. Бували випадки, коли на сонячні відблиски спрацьовували подібні пристрої.

  Протипожежна безпека потрібна в кожному будинку, оскільки її присутність обійдеться набагато дешевше, ніж будівництво нового будинку або капітальний ремонт навіть після невеликого загорання.

  Зробіть скромний внесок у збереження вашого життя і особистого майна! Захистіть себе і свою сім’ю.


  Про що потрібно пам'ятати при покупці кондиціонера
  Устаткування для громадського харчування: принципові помилки

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Для будинку
  <