Banner
Banner
Banner

Вартість установки кондиціонера в квартирі

лютого 27, 2012


В останні роки температура повітря влітку піднялася на стільки, що квартири просто розжарюються до червоного. Щоб хоч якось від неї врятуватися люди все частіше починають замислюватися про покупку такого побутового приладу як кондиціонер. На сьогоднішній день кондиціонер це не розкіш, а життєво необхідний засіб охолодження.

При виборі кондиціонера обов’язково потрібно враховувати розміри приміщення, в яке він буде встановлений. Якщо Ваше приміщення більше, ніж зазначено в технічному паспорті пристрою, то кондиціонер просто не буде його охолоджувати до потрібної температури.

На сьогоднішній день ринок побутових приладів може запропонувати безліч кондиціонерів, серед яких кожен може підібрати собі саме той, який відмінно поєднує в собі параметри ціни і якості.

Після того як кондиціонер обраний, його необхідно правильно встановити. Як правило, установка кондиціонера є ланцюжком послідовних дій. Першим таким дією є вибір місця, де буде встановлюватися такий прилад, а останнім – перевірка його працездатності. Вартість установки кондиціонерів в квартирі безпосередньо залежить від декількох факторів, таких як:

 • Поверх, на якому знаходиться квартира.
 • Товщина стін будинку.
 • Вага кондиціонера.
 • На сьогоднішній день існує декілька видів установки кондиціонера:

 • Стандартна установка. Такий спосіб передбачає установку зовнішнього блоку кондиціонера так, щоб він знаходився під вікном і його верхній край був не вище рівня підвіконня. Як правило, стандартна установка займає не більше чотирьох годин. Вартість установки кондиціонера в квартирі при такому типі монтажу залежить від тих факторів, які були зазначені вище.
 • Нестандартна установка. Такий спосіб застосовується, коли замовник просить розмістити зовнішній блок кондиціонера збоку або прямо над вікном. Також в такий вид установки входить і кріплення зовнішніх комунікацій кондиціонера до стіни, збільшення загальної довжини комунікацій і т.д. Вартість установки кондиціонера в квартирі таким способом значно підвищується і залежить не тільки від тих факторів, які зазначені вище, але і від розцінок на додаткові послуги які вказані в прайсі компанії-установника.

 • Про що потрібно пам'ятати при покупці кондиціонера
  Устаткування для громадського харчування: принципові помилки

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Для будинку
  <