Banner
Banner
Banner

Кутові витяжки

лютого 27, 2012


Сучасну кухню дуже важко уявити без такого пристрою як витяжка. Воно й зрозуміло, адже на кухні відбувається приготування їжі, яка супроводжується виділенням пари і запахів, здатних нашкодити отелочний матеріалами і меблів, встановленої на кухні. Допомогти впоратися з такими проблемами може вже вищезгадана витяжка, яка за допомогою спеціальних механізмів видаляє запахи і вологу з робочої зони кухні назовні.

Сьогодні існує досить багато різних видів витяжок від різних виробників, але поговоримо ми в даній статті тільки про одне їх вигляді, а саме про кутових витяжках .

Кутові витяжки влаштовані таким же чином, що і звичайні кухонні витяжки, відмінність між ними лише в конструкції – якщо звичайна витяжка за формою нагадує прямокутник (або квадрат), то кутова, швидше за все, схожа на трикутник або трапецію. Також, кутові витяжки, завдяки своїй формі, відрізняються від звичайних ще й способом кріплення.

Якщо вже говорити про кутових витяжках, то не зайвим буде і згадати той факт, що ефективність такого виду витяжок у багато м залежить від правильності монтажу і грамотності установки. Так, наприклад, при проведенні ремонту, багато хто не враховують той факт, що кутова витяжка вимагає установку труби (провідною у вентиляційний отвір) зі строго обмеженим розміром.

Також, перед установкою кутовий витяжки, варто подбати і про монтажі у вентиляційному отворі додаткового вентилятора, який значно підвищить ефективність роботи витяжки. Не зайвим буде і згадати про те, що необхідно дуже ретельно ставитися до процесу монтажу, так як, наприклад, установка витяжки більшого діаметра в короб меншого суворо заборонено, адже це невідповідність може, привести, як мінімум, до виходу з ладу вентилятора витяжного пристрою.


Про що потрібно пам'ятати при покупці кондиціонера
Устаткування для громадського харчування: принципові помилки

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Для будинку
<