Banner
Banner
Banner

У який колір пофарбувати стіни, колір стін у спальні, вітальні, передпокої і на кухні фото, вибір кольору стін, поєднання

лютого 24, 2012


Вирішуючи, в який колір пофарбувати стіни квартири, необхідно дотримуватися основних правил сполучуваності та обраного стилю обробки. Бажано також враховувати ступінь освітленості кімнат, їх геометрію і власні побажання щодо обробки. Правильно підібрана гамма здатна не тільки перетворити приміщення в естетичному плані, але й розширити його, скорегувати форму, зробити світліше або, навпаки, темніше, поліпшити функціональність.

Яким кольором пофарбувати стіни, вибір кольору для стін в квартирі

Підбір кольору стін у квартирі починається з визначення функції кімнат. У приміщенні для прийому їжі відтінок покриття повинен пробуджувати апетит, робити страви більш привабливими. Кабінети та вітальні гідні того, щоб пофарбувати їх в насичені тони. Фарби повинні поєднуватися між собою. Наприклад, коричневий вдало виглядає разом із зеленим або бежевим, тоді як сірий непогано виглядає в обрамленні блідо-рожевого.

колір стін в інтер'єрі кухні і вітальні
Сполучення квітів вибір кольору стін по характеру
в який колір пофарбувати стіни в спальні передпокої

Важливим фактором при визначенні кольори фарб для стін є розмір кімнати. Збільшити маленьке приміщення допоможуть світлі відтінки.

Навпаки, зробити простір трохи менше вийде за допомогою темних тонів. При неправильної геометрії кімнати, коли стіни надто високі, фахівці рекомендують фарбувати їх світлі фарби. Стеля при цьому повинен бути виконаний в тій же гамі, але бути темніше.

Той чи інший колір стін в інтер’єрі не тільки допомагає оформити приміщення в певному стилі, а й створює настрій його власника. Зелений відтінок дарує відчуття радості і безтурботності. Рожевий тон налаштовує на романтичний лад, підходить для чутливих людей. Розмірковуючи над тим, яким кольором пофарбувати стіни , зверніть увагу на блакитний відтінок, він заспокоює. Цими ж властивостями володіє і синій колір з тією різницею, що він візуально зменшує площу кімнати. Навпаки, не дає розслабитися жовтий колір, його не рекомендується використовувати в інтер’єрі житлової квартири в чистому вигляді. Сірий колір дарує відчуття стабільності і гармонії, такий відтінок вибирають серйозні упевнені в собі люди.

Вибір кольору стін для спальні, вітальні, передпокої і кухні

Колірна гамма кімнати для сну повинна налаштовувати на спокій. Оптимальним буде вибір кольору стін у спальні на користь блакитних, перлинних, світло-сірих, кавових, фісташкових тонів. Не варто фарбувати приміщення в білий колір, остерігайтеся червоного, рожевого, синього, чорного. Насичені тони можуть бути використані для виділення окремої зони.

Визначаючись, в який колір пофарбувати стіни кухні, зверніть увагу на такі відтінки, як червоний, зелений, оранжевий. Ці тони піднімають настрій і пробуджують апетит. Навпаки, синій і фіолетовий фарби пригнічують прагнення до прийому їжі, вони підійдуть людям, охочим скинути вагу.

Кольори в основний кімнаті повинні бути спокійними. Щоб визначитися з тим, Як вибрати колір стін для вітальні , погортайте журнали. Дизайнери в більшості своїй віддають перевагу рожевому, сірому, сіро-зеленого, золотистого відтінкам середньої насиченості. Можна також зробити вітальню абсолютно білою, розбавивши монолітне оформлення яскравими плямами у вигляді диванних подушок, рамок для фотографій і т.д.

Колір стін в передпокої повинен бути нейтральним. Підійдуть світлі відтінки зеленого, бежевого, салатового, волошкового. Подовжити простір допоможуть шпалери в горизонтальну смужку, тоді як витягнути його вгору зможе смужка вертикальна.

В цілому для житлового приміщення вдалими вважаються наступні поєднання кольорів : сірий + зелений, зелений + коричневий / шоколадний, сірий + рожевий, білий + сірий, білий + золотистий, синій + пісочний. Щоб інтер’єр в квартирі виглядав цілісно, пофарбуйте підлоги і стелі в кожній кімнаті в один відтінок.


Декорування скла
Дизайн гардеробної

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Дизайн
<