Banner
Banner
Banner

Створення дизайну інтер'єру

лютого 24, 2012


Інтер’єр квартири можна сміливо назвати відображенням внутрішньої сутності її жителів. По тому, яким чином оформлений інтер’єр приміщення, можна судити про смаки та уподобання проживають в квартирі людей, а також, іноді, і про характер таких людей. Саме тому створення дизайну інтер’єру це не тільки необхідний, але ще і захоплюючий і цікавий процес, в ході проведення якого людина може максимально проявити свої таланти і вміння і заодно додати своїй квартирі (приватному будинку) новий, цікавий вид і атмосферу свіжості і новизни.

Звичайно ж, якщо процес створення дизайну інтер’єру проводить професіонал, то йому досить просто відчути внутрішній світ кожного жителя квартири, врахувати це і реалізувати в своїх починаннях. Але якщо такий процес проводиться самостійно (хто ж крім самого господаря квартири може знати, що йому і його рідним підходить краще), то необхідно з основними правилами дизайнерського мистецтва, для того щоб в ході проведення такого процесу не потрапити «в халепу».

Отже, перше, що необхідно врахувати, створюючи дизайн інтер’єрів квартири так це те, що він повинен бути обов’язково бути функціональним. Чітке і правильне розділення простору на зони – ось перше, що потрібно знати при проектуванні дизайну (для ознайомлення з уже готовими методами зонування можна на сайті wsewo.ru).

Наступне правило, яке не можна опустити при створенні дизайну приміщення, так це те, що функціональними повинно бути не тільки житловий простір, але ще і всі елементи декору.

Ну і останнє правило – створюючи дизайн інтер’єру необхідно домагатися максимального комфорту і функціональності приміщення, а вже в останню чергу думати про естетичну красу. Не слід ні в якому разі гнатися за наймоднішим інтер’єром – він дуже незручний і жити в ньому не дуже приємно.


Декорування скла
Дизайн гардеробної

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Дизайн
<