Banner
Banner
Banner

Склоблоки в інтер'єрі фото, монтаж і укладання декоративних стеклоблоков у ванній кімнаті

лютого 24, 2012


Ще зовсім недавно стіни з склоблоків можна було побачити хіба що в інтер’єрах великих підприємств і лікарень. Але сьогодні дизайнери буквально з ланцюга зірвалися в прагненні все навколо обробити прозорими «цеглою». Загалом, це й не дивно, адже стеклоблоки в інтер’єрі квартири , нехай навіть найпростішої, виглядають приголомшливо. Вони роблять простір більш легким і оригінальним, не порушуючи загальної композиції. При цьому монтаж стеклоблоков не складає особливих труднощів.

Склоблоки в інтер’єрі квартири і ванною, перегородки зі стеклоблоков

Найкращим чином блоки вписуються в інтер’єри ванних кімнат. Вони створюють неповторний ефект відображення води на стінах, ніж привертають увагу людей. Розміри стеклоблоков при цьому не мають абсолютно ніякого значення. До слова, стандартними параметрами є 19 х 19 х 8 см і 24 х 24 х 8 см.

фотографії стеклобоков в інтер'єрі квартири
монтаж і укладання перегородок із склоблоків своїми руками
стеклоблоки в інтер'єрі квартири фото

Екзотичні цеглини найчастіше укладають у вигляді монолітної стіни. Непоганим дизайнерським ходом є обробка периметра дверного отвору. Якщо дозволяє розмір приміщення, то можна зробити перегородку, що відокремлює ванну від душової кабіни. Склоблоки в інтер’єрі фото.

Незвично виглядає цей матеріал і в житлових кімнатах, на верандах і балконах. Майстерно підібрані кольори деталей дозволяють перетворити звичайну перегородку з склоблоків у справжній витвір мистецтва. При цьому скляні елементи декору допомагають візуально розширити приміщення. До речі, за такими стінками можна сховати невеликі лампочки. У включеному вигляді вони будуть проходити крізь прозору товщу, створюючи в кімнаті даний північне сяйво.

Блоки зі скла мають ряд переваг. Вони не горять, добре пропускають світло і прекрасно утримують тепло. При цьому дана продукція представлена на ринку в багатому асортименті. На вибір покупців є матові і прозорі зразки, кольорові і безбарвні, квадратні і прямокутні, з малюнком і без, гладкі і рифлені моделі. Особливо цікаво виглядають прозорі склоблоки, усередині яких заховані будь-які предмети. Деякі вироби імітують гірські породи. На ці фотографії стеклоблоков в інтер’єрі можна милуватися нескінченно.

Укладання, монтаж і установка стеклоблоков, клей для склоблоків

Укладання стеклоблоков своїми руками не сильно відрізняється від будівництва стін за допомогою звичайних цеглин. Їх можна «садити» на звичний цементний розчин, проте при цьому треба дотримуватися ряду тонкощів.

Практично всі скляні цеглинки продаються в захисній плівці. Монтаж склоблоків повинен здійснюватися зі збереженням цієї плівки. Якщо захисної мембрани немає, її треба зробити за допомогою звичайного скотчу. Цей маневр вбереже блоки від подряпин і забруднень цементом. Видалити целофан можна буде після повного висихання розчину.

Незважаючи на те, що вибудовувати стіну зі скла можна за допомогою цементного розчину, фахівці рекомендують застосовувати полімерний клей для склоблоків. Він краще контактує з матеріалом і не псує скляну поверхню в разі потрапляння на неї в ході робіт, має гарну адгезію. Цей же розчин допускається використовувати як затирання, що здешевлює ремонт.

Приготування клею нагадує собою розведення цементного розчину. Порошок засипається в воду і змішується до однорідної маси. На 4,5 літра води потрібно 23-25 кг порошку. В середньому на один квадратний метр стеклоблоков йде 13 кг клею незалежно від того, яка форма склоблока .

При укладанні стеклоблоков рекомендується використовувати невеликі розпірні хрестики. Коштують вони всього лише $ 0,25 за штуку, але при цьому допомагають сформувати ідеально рівну і акуратну конструкцію.

В середньому на укладання однієї стіни з склоблоків йде 5-6 днів. За день рекомендується укладати не більше трьох рядів у висоту.


Декорування скла
Дизайн гардеробної

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Дизайн
<