Banner
Banner
Banner

Шумоізоляція двері своїми руками

лютого 24, 2012


Протягом дня ми спілкуємося з величезною кількістю людей, отримуючи ззовні гігабайти корисної і не дуже інформації. Найчастіше, прийшовши додому, ми від душі бажаємо, щоб наш будинок був фортецею, що захищає нас не тільки від лихих людей, а й від, проникаючих буквально з кожної щілини, сторонніх шумів.

При існуючому розмаїтті вибору будівельних матеріалів та інструментів шумоізоляція двері своїми руками – це оптимальний вихід зі становища.

Ця процедура не вимагатиме від вас значних фінансових вкладень, тому що відповідні матеріали напевно знайдуться у вас вдома, в дальньому кутку комори або шафи. Наприклад, якщо під рукою не виявиться повсті або пінопласту, з яких, як правило, виготовляються звукопоглинальні накладки, то роль звукоізолятора цілком може виконати стару ковдру.

Після того, як вами будуть проведені необхідні виміри габаритів вхідних дверей, будуть потрібні соснові рейки, з яких, згідно з отриманими даними, буде виготовлена рама. Підказка: товщина рами повинна бути 20мм при ширині в 30мм. Готово? Тепер, як ви вже, напевно, здогадалися, рама за допомогою поперечних рейок кріпиться до дверей.

Шумоізоляція двері своїми руками практично завершена, але погодьтеся, двері, покрита численними отворами для шурупів, виглядає не надто естетично. Не біда, за допомогою шпаклівки по дереву, наждачного паперу і масляної фарби (або лаку), цей дефект легко усунемо.

В ідеалі, звичайно, було б проведення подвійної оббивки дверей. Для цієї мети отримується спеціальний оббивний мат, який зверху можна задекорувати будь-якою тканиною на ваш смак. За допомогою цвяхів наша звукоізоляційна система ретельно кріпиться по всьому периметру дверей.

Готово! Шумоізоляція двері своїми руками успішно проведена! Господиня може приймати роботу.

Від себе:

Якщо ви хочете заощадити на електроенергії, то вам потрібно звернутися в компанію «ЕНТЕЛС». Вони професіонали, і енергозбереження і Енергосервіс їх основний вид діяльності.


Декорування скла
Дизайн гардеробної

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Дизайн
<