Banner
Banner
Banner

Прикраса кімнати своїми руками

лютого 24, 2012


Заходячи в будинок до своїх знайомих або друзів не рідко можна побачити різноманітність різних, здавалося б, дрібниць, які відмінно доповнюють стиль кімнати і роблять її більш гарною. Саме такі, непомітні на перший погляд, речі можуть радикально змінити настрій всієї кімнати і створити саме ту неповторну атмосферу комфорту і затишку, яка так необхідна кожній людині.

Прикраса кімнати своїми руками відмінно підійде тим людям, які вирішили що то змінити і освіжити вже порядком набрид інтер’єр. На сьогоднішній день існує декілька дуже активно використовуються напрямків в оздобленні кімнати своїми руками, і найпопулярнішим серед них є фітодизайн.

Фітодизайн є одним з найбільш перспективних напрямків декору, в якому для прикраси приміщень використовуються композиції з рослин і квітів. Використовуючи фітодизайн для прикраси кімнати своїми руками, можна цю кімнату зробити більш живою. Найкраще квіти для фітодизайну купувати в інтернет магазинах, так як там, як правило, ціни нижчі ринкових, товар завжди свіжий, а також існує безкоштовна доставка квітів по Москві. Ще однією перевагою інтернет магазинів є дуже великий асортимент кольорів, а також наявності в них того чого немає в звичайних магазинах і на ринках – спеціальної квіткової меблів, яка здатна вписатися в інтер’єр будь-якої кімнати.

Також одним з напрямків фітодизайну є прикраса кімнати штучними квітами. Існує величезна кількість видів штучних квітів, які своїм зовнішнім виглядом і фактурою практично не відрізняються від натуральних. Такі штучні квіти відмінно виглядають в гербаріях і в композиціях з сухими гілками, які можна поставити в вазах на столі або тумбочці.


Декорування скла
Дизайн гардеробної

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Дизайн
<