Banner
Banner
Banner

Правильне планування в будинку – запорука домашнього комфорту

лютого 24, 2012


Будинок для кожної людини – це його фортеця, його притулок у величезному океані життя. Це не просто те місце, де ми спимо, відпочиваємо, працюємо, спілкуємося, приймаємо їжу. Будинок – це особливе, сакральне місце, яке відображає індивідуальність своїх господарів. На відміну від офісних будівель, в житловому будинку повинні бути приміщення, які дозволять його мешканцям вести такий спосіб життя, який відповідає їх життєвим принципам. Саме така вимога є пріоритетним при будівництві житлових будинків. У приміщенні, в якому буде жити певна сім’я, повинні бути враховані всі характерні особливості кожного члена сім’ї.

Висловити індивідуальність власників майбутньої будови в архітектурно-будівельних елементах – це завдання проектувальника. А інтер’єр – це територія професійного дизайнера. Кожне приміщення має відповідати функціональному призначенню. Ретельно продумане планування та індивідуальний дизайн – це запорука оригінального і функціонального інтер’єру в житловому будинку. Необхідно продумати кожну деталь – де будуть розміщені кутові дивани і крісла, столи, шафи та гарнітури. І ці особливості мають бути враховані ще на початкових етапах будівництва будинку. Розумно організований простір – це результат правильної планування.

Правильне планування в будинку – запорука домашнього комфорту

Часто причиною ремонту в будинку стає перепланування. Тобто, господарі будинку вирішують щось змінити в інтер’єрі. Якщо спочатку планування розроблена грамотно, з урахуванням функціональних особливостей кожного приміщення, то все, що потрібно буде зробити для внесення змін в інтер’єрі, це, наприклад, купити крісло ліжко або поміняти шпалери. А якщо в процесі ремонту відбувається розширення площі шляхом знесення внутрішніх перегородок, то це означає тільки одне – планування в будинку розроблена неправильно.

Сучасні стилі дизайну інтер’єру житлових приміщень грунтуються на головному принципі – місця в кімнаті повинно бути досить для всіх потреб. А ефективно розділити простір приміщення на функціональні зони – це дизайнерське мистецтво.

Необхідно визначитися ще на стадії планування з функціональним призначенням кожної кімнати. Від цього залежить, як конфігурація, так і розміри приміщення. Також слід врахувати те, який простір буде зайнято меблями. Буває так, що приміщення після того, як обставляється меблями, стає тісним і незатишним. В такому випадку виникає необхідність перепланування. Уникнути таких дорогих перетворень можна, якщо врахувати всі особливості дизайну інтер’єру ще на перших етапах будівництва будинку.

Найчастіше перетворення, пов’язані з переплануванням, бувають виправдані, особливо при змінах у складі сім’ї.

Якщо вже без таких кардинальних змін не обійтися, то необхідно враховувати особливості приміщення – пропорції, розташування дверей і вікон і т.д. У будь-якому випадку необхідно звернутися за консультацією до фахівця в галузі дизайну інтер’єру.


Декорування скла
Дизайн гардеробної

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Дизайн
<