Banner
Banner
Banner

Вагонка ПВХ

жовтня 19, 2011


Вагонку ПВХ можна назвати унікальним оздоблювальним матеріалом, який поєднує в собі безліч достоїнств і майже позбавлений будь-яких недоліків.

За допомогою вагонки ПВХ можна вирішити безліч проблем, пов’язаних з внутрішньою і зовнішньою обробкою будівель.

Вагонка з пластика є досить об’ємні пластини з поздовжньою стільникового внутрішньою структурою – ребрами жорсткості, за рахунок цього вони наділені добрими звукоізолюючими , теплоізолюючими, також естетичними властивостями. Завдяки тому, що цей матеріал еластичний, його можна зігнути за допомогою скоби. Даний матеріал досить широко застосовується для обробки ванних кімнат, кухонь і т.д., приміщень з підвищеною вологістю.

Виготовляється вагонка ПВХ шляхом екструзії з композицій жорсткого ПВХ, який в свою чергу дозволяє отримувати продукт, наділений високими санітарно-гігієнічними та фізичними властивостями.

Що стосується переваг вагонки ПВХ, то її головним достоїнством є її вологостійкість. Даний матеріал виготовлений за спеціальними технологіями, з розрахунком на те, що використовувати його можна як для обробки внутрішніх приміщень, так і зовні будівлі, тому даний матеріал не схильний до гниття. Так само варто врахувати і те, що вагонка ПВХ не схильна деформації, не змінює свою первинну форму і не плавиться, отже, вона добре переносить перепади температури, різні погодні умови і може витримувати тривалий вплив сонячних променів. Завдяки цим якостям її досить часто її використовують саме для обробки зовнішнього боку будівель.

При обробці будівлі вагонкою ПВХ його не обов’язково попередньо готувати для цього, вирівнюючи його поверхню, так як вагонка чудово монтується на будь-які поверхні, навіть якщо вони не рівні, а відбувається це за рахунок того, що вона володіє гнучкістю.

Такий матеріал як вагонка широко використовується для обробки лоджій, балконів, а також внутрішніх приміщень. Доглядати за нею не складе особливих труднощів, оскільки її всього лише необхідно кілька разів на місяць протирати вологою ганчіркою з миючими засобами, і вона завжди буде виглядати добре.

Вагонка досить і швидка в збірці, що дозволяє швидко зробити ремонт і оновити інтер’єр. У процесі її монтажу практично немає сміття. Установка вагонки дозволяє не тільки зробити прекрасну звукоізоляцію, але і в теж час утеплити стіни. З її допомогою можна сховати електропроводку, а це в свою чергу дозволяє монтувати світильники на стелю.

Пластикова вагонка прекрасно ріжеться як вздовж, так і впоперек, отже, при її монтажі не виникне таких труднощів, як підгонка за розмірами приміщення.

Використання вагонки як оздоблювального матеріалу, дозволить заощадити не тільки час , але й гроші. Причому за бажанням вагонку можна підібрати будь-якого кольору. Переваги вагонки ПВХ: простота в монтажі, влагоустойчива, довговічна, гігієнічна, стійка до ультрафіолету, зносостійка, гнучка, пожежобезпечна.

Види пластикової вагонки.

Вагонка ПВХ або пластикова вагонка в основному використовується для фасадних робіт., тобто для стель на терасі, підшивки звисів покрівлі, стін господарських будівель. Вона є практичним і не дорогим матеріалом.

Розміри вагонки: ширина – 100 міліметрів, довжина – 6 метрів, товщина – 10 міліметрів. Щільність – 1,56 кілограма на метр квадратний.

Панелі ПВХ безшовні застосовуються для підшивки стель, стін у ванній, на балконі, на веранді, кухні і т.д. Їх перевага полягає в тому, що з їх допомогою можна досить швидко вирівняти стелю, в тому числі і надати йому естетичний, гарний вигляд. Що стосується декорів, то їх різноманітність досить велике. ПВХ панелі виготовляються в білому кольорі глянцеві (покриті лаком) і матові, кольорові теж як матові, так і глянсові, з декором мармуру, дерева та ін

Розмір даних панелей складає: ширина – 100, 250, 380 міліметрів , довжина – 2,7, 3, 6 метрів, товщина – 10 міліметрів. Щільність – 1,98 кілограм на метр квадратний.

Панелі ПВХ гарні ще й тим, що мають досить великий термін служби, на відміну від аналогічних їм природним матеріалам. Так як вони виготовляються із сучасних матеріалів, то вважаються значно надійніше і довговічніше. Даний матеріал прекрасно захищає стіни від впливу зовнішніх факторів, які викликають старіння і подальше руйнування. Якщо будь-які малярські або штукатурні покриття вимагають оновлення, хоча б раз на три роки, то з використанням панелей ПВХ така проблема відпаде сама собою.

Наявність різноманітних кольорів і моделей даних стінових панелей ПВХ дозволяє використовувати їх не тільки для облицювання всього фасаду але і для обробки деяких елементів архітектури, незалежно від того буде це приватний будинок або будь-яке комерційне, промислове будівництво. Сфера, в якій застосовується даний вид матеріалу набагато ширше, ніж у звичайного сайдинга, так як вагонка або панелі ПВХ можуть імітувати матеріали більш широкого спектра, на відміну від традиційного сайдінга, а також вони набагато міцніше. Стіновими панелями ПВХ можна обробити майже будь-яку будівлю, частина його фасаду або ж весь повністю, тільки цоколь або ж його фронтони, якийсь окремий елемент архітектури і т.д.

Переваги панелей ПВХ полягають в тому, що з їх допомогою можна зробити якісний ремонт за короткий термін, причому витрати для цього будуть мінімальні, за допомогою даного матеріалу візуально вирівнюються стіни і розширюється простір приміщення, монтувати панелі ПВХ можна на будь-яку стелю або стіну. Даний матеріал не горючий, екологічно чистий і пожаробезопастен.

Найчастіше монтаж панелей ПВХ виробляється вертикально. Перед тим як приступити до обшивки стін, потрібно запастися необхідним матеріалом та інструментом. Для роботи з панелями необхідно мати спеціальні інструменти. Для монтажу панелей ПВХ знадобиться: рівень, рулетка, шурупи (саморізи), дриль, молоток і цвяхи. Безпосередньо перед покупкою панелей ПВХ необхідно точно розрахувати, яка кількість матеріалу необхідно для виконання даного обсягу робіт. Для цього необхідно виміряти поверхню, яка буде облицьовуватися, по периметру і висоту приміщення. Також знадобляться дерев’яні бруски, для того, щоб встановити основу-решетування.

Відстань, на якому будуть закріплюватися планки каркаса не повинно бути більше 50 сантиметрів. У тому числі обрешітку маєте встановити по краях віконних і дверних прорізів. Якщо панелі ПВХ будуть укладатися у вертикальному положенні, то планки каркаса необхідно встановлювати в горизонтальному положенні. У випадку, коли пластикові панелі будуть кріпитися в горизонтальному положенні, то каркас встановлюється у вертикальному. Якщо ж обшивка буде кріпитися похило, тобто по діагоналі, то в такому випадку несуча конструкція каркаса повинна мати і горизонтальні і вертикальні планки.

Для завершення і подальшого остаточного оформлення поверхонь, які були обшиті панелями або вагонкою ПВХ використовуються такі кріпильні з’єднання як молдинги ПВХ. Вони бувають таких видів: молдинг сполучний, молдинг кут зовнішній, молдинг стельовий, молдинг стартовий, молдинг торцевої F, молдинг обрешетка, молдинг кут внутрішній, молдинг кут універсальний.

Пластикова вагонка або панелі ПВХ досить прості в монтажі, тому не складе великих труднощів зробити ремонт власними руками, головне запастися необхідними інструментами та матеріалами.

Як визначити вологість і висушити деревину?
Оциліндрована колода і вдома з нього

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Деревина
<