Утеплення підлоги в дерев'яному будинку |
Banner
Banner
Banner

Утеплення підлоги в дерев'яному будинку

лютого 18, 2012


Під час будівництва дерев’яно?

? Про будинки варто подбати про таку, здавалося б, дрібниці як утеплення підлоги в дерев’яному будинку , тому що якщо таку процедуру не провести, то взимку в дерев’яному будинку може бути холодно, через те, що в будинок буде проходити холод з підвалу.

Утеплення підлоги в дерев’яному будинку краще всього проводити під час будівництва, бо якщо проводити утеплення після зведення будинку, то знадобитися підлогу зривати, укладати утеплювач, а після стелити підлогу заново.

Існує досить багато способів утеплення підлоги в дерев’яному будинку , але самим дешевим і простим є спосіб з нанесенням на підлогу шпаклівки. Для цього потрібно підготувати шпаклівку, нанести її на підготовлений підлогу, а після висихання шпаклівки її необхідно зачистить за допомогою наждачки. Після такої процедури поверхню підлоги потрібно обклеїти газетним папером, використовуючи в якості клею для шпалер клей. Після повного висихання клею, підлога знову покривають шпаклівкою, грунтують і фарбують фарбою для підлоги. Якщо ви хочете отримати підлогу з малюнком, то після процедури вирівнювання на підлогу вклеїти тканина з необхідним вам малюнком. Для додаткового захисту підлоги від вологи, після вирівнювання його потрібно покрити спеціальним лаком для підлоги.

Для того щоб утеплення підлоги було ефективніше, потрібно забезпечити його хорошу вентиляцію, для чого необхідно просвердлити по кутах статі 5 отворів діаметром 1,5 мм.

Матеріалами для утеплення підлоги можуть служити: мінеральна вата, пінополістирол і т.д. кожен з цих утеплювачів підходить для різних схем влаштування підлоги і кожен з них володіє особливими властивостями. Наприклад, мінеральна вата володіє високими показниками тепло-і звукоізоляції, вогнестійкістю і високими водовідштовхувальними властивостями. Також, такий матеріал дуже легко укладати, та й коштує вона не дуже дорого.

Від себе:

Ви хочете купити хороший і якісний будинок в котеджному селищі? На сайті www.asterra.ru багато гідних котеджів і ділянок. Ви обов’язково знайдете те що підходить вам.


Брусові будинку – економія часу і грошей
Переваги будинків з оциліндрованих колод

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Дерев'яний будинок
<