Технологія будівництва дерев'яного будинку |
Banner
Banner
Banner

Технологія будівництва дерев'яного будинку

лютого 18, 2012


Сьогодні, як, втім, багато століть назад, дерев’яні будинки є найпопулярнішими видами будинків. Перед тим як починати будувати дерев’яний будинок, необхідно спочатку визначитися з його проектом і вибрати місце на ділянці, під його будівництво. Складений проект є основою будинку, а це значить, що не варто довіряти його складання першого ліпшого «фахівцеві» – краще або самому його скласти (якщо ви розбираєтеся в архітектурі і будівництві), або звернутися в спеціальну організацію, яка займається подібними проектами.

Як правило, проекти дерев’яних будинків складаються від місяця до двох, так що це необхідно враховувати при виборі пори року для будівництва свого будинку. Після того як всі проектні роботи завершені і готовий проект у вас на руках, можна приступати безпосередньо до процесу будівництв.

Технологія будівництва дерев’яного будинку може включати в себе кілька таких основних етапів:

Підготовка фундаменту

На даному етапі проводиться попередній вибір і підготовка фундаменту під майбутній будинок. Як правило, для дерев’яних будинків використовується декілька основних видів фундаментів, серед яких стовпчастий і стрічковий фундаменти. У кожного з цих видів фундаменту є свої переваги і недоліки, і неважливо, який ви виберете – головне, щоб фундамент був надійний і довговічний.

Зведення зрубу дерев’яного будинку

На даному етапі проводиться зведення дерев’яного будинку. Такий будинок може бути як срубовой, так і щитової і каркасний. Необхідно вибирати з цих видів такий, який підходить саме вам. Наприклад, дерев’яний будинок зі зрубу, відмінно утримає у вас в будинку тепло, та й виглядати він буде дуже красиво. Якщо ж виберете щитовий будинок, то отримаєте відмінний будинок за невеликі гроші, так як щити, які використовуються в конструкції дуже дешеві, та й зводити їх дуже просто.


Брусові будинку – економія часу і грошей
Переваги будинків з оциліндрованих колод

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Дерев'яний будинок
<