Будівництво дерев'яного будинку |
Banner
Banner
Banner

Будівництво дерев'яного будинку

лютого 18, 2012


Безліч людей сьогодні хочуть жити за містом, де немає того забруднення і загазованості, яка є в усіх великих містах. Звичайно ж, вам пощастить, якщо ви зможете купити вже готовий будинок, але що ж робити, якщо вдалося купити всього лише ділянка землі? Відповідь дуже проста – побудувати свій власний будинок самостійно.

Сьогодні найпопулярнішими видами будинків є колод будинки, які не тільки красиві зовні, а й досить теплі і комфортні для проживання і їх дуже легко побудувати, а як побудувати такий будинок можна буде дізнатися, прочитавши в цій статті наші поради з ремонту. Такі будинки були популярні ще у наших предків, тому якість їх не можна ставити під сумнів.

Будівництво дерев’яного будинку дозволить вам жити у зовсім новому і якісному будинку, який буде поєднувати в собі такі переваги: ​​

 • Екологічність. Колоди, які використовуються для будівництва, є екологічно чистим матеріалом, який зовсім не містить різних токсинів. Також, колоди здатні «дихати», що не дозволяє дозволяти з’являтися в будинку цвілі.
 • Погана теплопровідність матеріал, що дозволить взимку зберегти будинок теплим.
 • Довговічність. Брусу, які виготовлені своїми руками, здатні прослужити досить таки тривалий час без ремонту.
 • Гарний зовнішній вигляд.
 • Для будівництва дерев’яного будинку вам знадобляться, власне кажучи, самі колоди, кріплення, різні інструменти, а також оздоблювальні матеріали, і матеріали для покрівлі. Перше, що необхідно зробити так це підготувати спеціальні колоди під закладку вінця зрубу. Такі колоди обов’язково повинні бути трохи товще, ніж інші колоди. Далі йде сам процес укладання вінця, обов’язково потрібно стежити, щоб не було перекосів.

  Для того, щоб колоди щільно прилягали один у одного, для цього роблять спеціальну розмітку, яка призначена для створення паза і замку на колодах, за допомогою яких і виходить зруб. Після того як зруб готовий, можна приступати до монтажу кроквяної системи і системи обрешітки для майбутнього даху. Як тільки будівництво дерев’яного будинку закінчено, можна приступати до його внутрішньої обробки.


  Брусові будинку – економія часу і грошей
  Переваги будинків з оциліндрованих колод

  Залишити коментар. Або два. :-)

  Опубліковано в: Дерев'яний будинок
  <