Banner
Banner
Banner

Будівництво дачі та лазні з дерева

лютого 18, 2012


Міське життя стомлює шумом, метушнею, загазованістю. Але не кожен може дозволити собі відпочинок на березі теплого моря в силу різних причин. І тут ідеальний вихід – дача. Що може бути краще тихо шелестять дерев, співу птахів, запаху свіжої молодої трави … Для цього можна зняти будиночок на час. Але набагато приємніше провести відпустку у власному будинку, який до того ж будувався і облаштовувався спеціально для вас.

Сьогодні заміський будиночок доступний середньостатистичному росіянину і армія бажаючих зростає. І прямо пропорційно зростає кількість спеціалізованих фірм.

На сьогоднішній день простіше і ненабагато дорожче звернутися до компетентних фахівців, які пропонують дачні будиночки під ключ . Спеціалізована фірма допоможе вам з вибором ділянки з урахуванням транспортних проблем або навпаки для усамітнення. Фірма вирішить всі питання, пов’язані з розміщенням і будівництвом будинку, а так же владнає всі юридичні проблеми, складе договір і дасть гарантії.

Будівельна фірма запропонує вам масу варіантів споруд з урахуванням ландшафту, ваших уподобань і виходячи з вашого бюджету. При зростанні технологій, фахівці будують будинки за сучасними стандартами. При бажанні, дача може мати зовнішній вигляд хатинки, а всередині будинок буде оснащений сучасним устаткуванням, що забезпечить вам комфортне проживання та естетичне задоволення.

Будівництво дерев’яної лазні.

При зовнішній схожості в будівництві дерев’яного будинку і лазні з дерева, все ж є суттєві відмінності. Споруда лазні потребує особливої ​​уваги, тут потрібна спеціальна деревина і особлива методика. Будівництво лазні з бруса недорого і в той же час практично. У виробництві застосовується брус природної вологості, переважно це ялина, сосна. Ці дерева при підвищеній температурі виділяють ароматичні речовини та олії, що дає неповторні відчуття і надає цілющий ефект.

Традиційна російська лазня з парильнею продумана століттями і вдосконалена з урахуванням сучасних тенденцій. Задумав спорудити баньку на дачній ділянці, краще звернутися не до місцевого теслі за пів-літри, а укласти договір з компетентними людьми. Сьогодні багато будівельних фірм спеціалізуються на будівництві лазень і саун, і здають замовнику лазні під ключ . Фірма бере на себе оформлення документів, дозволів відповідних інстанцій. З фірмою укладається договір, де обговорюються терміни виконання робіт, враховує бюджет і побажання клієнта, та інші формальності. Також фірма дає гарантії і несе відповідальність у разі невиконання яких-небудь пунктів договору.

У будь-якому випадку, краще заплатити трохи дорожче фахівцям, зате це позбавить вас від багатьох клопоту і дасть надійні гарантії.


Брусові будинку – економія часу і грошей
Переваги будинків з оциліндрованих колод

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Дерев'яний будинок
<