Banner
Banner
Banner

Брусові будинку – економія часу і грошей

лютого 18, 2012


Будівництво заміських будинків в останнє десятиліття ведеться все більш вражаючими масштабами, адже багато хто, хто раніше тільки влітку проживав за містом, тепер хочуть побудувати там повноцінні житлові будинки для постійного проживання. Багато з них з жалем констатують, що звести дорогий котедж не можуть собі дозволити. Саме для них і існує на ринку будівництва житла чудова альтернатива – дерев’яні будинки, причому вони пропонуються як «преміум» так і «економ» класу, які, незважаючи на доступні ціни, відмінно виглядають зовні і дуже комфортні всередині. Дерево один з найбільш вдалих і зручних матеріалів для будівлі житлових будинків, адже воно екологічно, зберігає в приміщенні чисту атмосферу і має чудові теплоізоляційні властивості. Все це визначає високу затребуваність будинків з бруса. Повторимося, але вельми важливий фактор при виборі будинку – ціна, а брусові будинки класу «економ» може собі дозволити майже кожен, хто має мрію проживати за межами міста, адже брусові будинки пропонують унікальне поєднання ціни та якості, яке не зможуть запропонувати ніякі інші типи будинків.

Будинки з дерева екологічно чисті, комфортабельні і можуть повністю відповідати клімату того регіону, де Ви плануєте його розташувати. Сьогодні багато будівельних компаній пропонують як готові типові рішення, так і можливість проектування і будівництва будинку під індивідуальне замовлення.

Металеві побутівки – перший елемент забудови, який з’являється при початку будь-якого будівництва (як приватного та й багатоповерхового), або освоєнні нових територій. Сучасні побутівки можна розглядати як тимчасові будівлі тільки виходячи з їх призначення, адже термін їх експлуатації цілком порівнянний з капітальними будівлями. Побутові будівлі з метала, мають більш високу ціну, ніж дерев’яні аналоги, але водночас більш довговічні і міцні, комбінуючи і з’єднуючи їх можна створювати значні будівлі в декілька поверхів. Найчастіше складові таких будівель матимуть загальну систему комунікацій та інженерну інфраструктуру. Конструкції такого типу називають мобільними або модульними, що повністю відображає їх властивості – модульні, тому що при необхідності легко змінюється розмір будівлі, а мобільні – їх можна легко і швидко розібрати, перевести і змонтувати знову. Крім житлового комплексу з металевих побутових блоків можна зібрати адміністративне або офісна будівля, склад, технічне чи технологічне приміщення, котельню, їдальню, приміщення для щитової системи енергопостачання, мобільної лабораторії або аварійного дизельного генератора. Володіючи всіма перерахованими вище перевагами, побутовки з метала зберігають всі переваги, властиві тимчасовим спорудам (мобільні, прості в монтажі, мають невисоку вартість).

Втім, розміщенням тільки на будівництвах або при освоєнні нових територій, можливі місця «прописки» їх не обмежуються, адже подібна конструкція чудово «впишеться» і на будь-якому дачній ділянці, заощадивши час і гроші на будівництво капітальної будівлі.


Будуємо з дерева
Будівництво дерев'яного будинку

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Дерев'яний будинок
<