Banner
Banner
Banner

Софіти для даху

лютого 9, 2012


Дах – це багатофункціональних елементів кожного будинку. Як правило, вона має естетичний зовнішній вигляд, чого, безперечно, сприяє надійність, а також якісний монтаж конструкції. Ці показники як раз і визначають ступінь захисту кожного приміщення, що знаходиться під дахом.

Чим дах, вже вибирати вам, хтось вибирає дорожчі варіанти: андуллін і черепиця, хтось більш дешеві, наприклад, шифер ( як покрити дах шифером).

Дах надає завершеність будь-якого будинку, вона є фінальним штрихом у зовнішньому вигляді будинку, саме тому необхідно приділити особливу увагу матеріалу для її обробки. Широке поширення отримали дерев’яна вагонка, вініловий і металевий сайдинг для підшивки як фронтових, так і карнизних звисів. Ці матеріали, використовувані для обробки, можна вважати «підручними» засобами спеціально призначеними для цих цілей.

До категорії останніх відносяться софіти, які представляють собою спеціально виготовлені софітні панелі. Їх безпосереднє призначення – підшивка звисів покрівлі будівлі. Застосування софітні панелей як обробний матеріал дозволяють надати будівлі не тільки завершеність, але й гарний зовнішній вигляд. Більше того, софіти забезпечують відмінну вентиляцію всього простору під дахом.

Якісна вентиляція дуже важлива при обробці мансардних поверхів, особливо при теплій даху. Тим самим застосування софітів знижує енерговитрати, необхідні для обігріву будинку. Забезпечуючи якісну вентиляцію, софітні панелі істотно збільшують термін служби даху, і ремонтувати її доводиться набагато рідше.

Слід підходити з усією відповідальністю до монтажу софітні панелей. Помилковим є дуже поширена думка, що якщо софіти практично не несуть серйозної функціонального навантаження, то їх монтаж можна здійснити швидко, не звертаючи уваги на деталі. Однак установка софітів являє собою дуже серйозний процес, адже в результаті неправильного монтажу буде погіршена функціональність і зовнішній вигляд будівлі.

Софіти для даху недавно з’явилися на будівельному вітчизняному ринку, але, не дивлячись на це, вони вже встигли завоювати прихильність і визнання споживачів. Сьогодні виробники можуть надати декілька видів софітів: подвійні і потрійні. У свою чергу, ці панелі, діляться на перфоровані, перфоровані по центру і суцільні.

Перевагою перфорованих софітні панелей є можливість забезпечення гарної вентиляції в просторі під покрівлею. Таким чином, перфоровані софітні панелі будуть сприяти безперервному притоку свіжого повітря в підпокрівельний простір. Суцільні софіти – найбільш оптимальний варіант для обробки фронтових звисів даху. Завдяки схожості способу виробництва і конструкції, софіти для даху є однією з видів сайдинга, який вважається, в свою чергу, своєрідним «наступником» вагонки. Відрізняється сайдинг тільки більшою міцністю.

Софіти для даху мають безліч переваг, що вигідно їх відрізняє від інших оздоблювальних матеріалів:

1) У софітів високий ступінь стійкості до впливів механічного типу;

< br> 2) Вони еколо% D0? Іческій безпечні;

3) Софіти для даху погано піддаються гниттю і практично не горять, на відміну від вагонки;

4) Софіти дозволяють реалізовувати проекти зі складними архітектурними елементами, завдяки можливостям легко різати і обробляти даний матеріал.

Суцільний софіт можна використовувати не тільки як обробку для звисів даху, але як сайдинг (вертикально) для обробки фасаду всього будинку. Сьогодні користуються попитом софіти з вінілу, які відмінно поєднуються вініловим сайдингом. На вигляд вони створюють «модний» дует. Вони дуже легкі, так як приблизна вага вінілового софіта дорівнює 1,16 кг на кв. м. При цьому товщина панелі складає всього 4 мм. Софітні панелі з вінілу прослужать довгий час, чому сприяє їх пластичність.

Ціна софітів для даху невелика, тому буде по кишені будь-якій людині. Догляд за софітами мінімальний. Маленький вага дозволить без зайвих зусиль здійснити транспортування софітні панелей навіть на величезні відстані, установка не вимагає застосування дорогого спеціального обладнання. Більше того, стійкість софітні панелей до перепадів температур дозволяє здійснювати їх монтаж незалежно від погодних умов. Дуже широка кольорова гама, запропонована виробниками, дозволяє реалізовувати будь-які дизайнерські проекти.

Андуліновий дах
Чим покрити дах заміського будинку?

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Дах
<