Banner
Banner
Banner

Андуліновий дах

лютого 7, 2012


Перед тим, як приступити до покупки матеріалу для покрівлі, забудовники оцінюють майбутні роботи, вибирають у відповідність до вимог тип матеріалів. У цій статті ми розглянемо інформацію про андуліне, якщо ви шукайте більш дешевий варіант, то ознайомтеся зі статтею як покрити дах шифером. У першу чергу слід відзначити, що це буде один з найбільш економічно вигідних рішень. Матеріал цей відрізняється довговічністю і міцністю, він має гарантію водонепроникності 15 років, він екологічно чистий, а значить ідеально підходить для використання в житлових будівлях.

До складу андуліна входить: целюлозні волокна, дистильований бітум, термоотверждающімі смола, мінеральні речовини і мінеральні пігменти. В якійсь мірі андуліновая покрівля являє собою армований руберойд. Андуліновая дах, ціна одного листа якої близько 10 $ вигідна з економічних міркувань. Розміри стандартного аркуша андуліна:

- довжина 2000 мм;

- ширина 950 мм;

- товщина 3,0 мм;

- висота хвилі 36 мм.

Вага одного листа андуліна становить 6.0 кг .

Отже, економічно вигідний і простий варіант – Андуліновая дах. Монтаж її як і у випадку з покрівлею будь-якого типу починають з установки ендов (у тих випадках, коли маємо справу з перетином скатів даху). Перш, ніж приступити до монтажу андуліновой покрівлі, слід постелити пергамін на решетування. Після цього проводимо монтаж, використовуючи спеціальні цвяхи із захисною кришкою. Завершується монтаж установкою конькових елементів внахлест з основним перекриттям в 150 міліметрів. Слід вибирати виключно високоякісні матеріали. Так, наприклад, вибираючи цвяхи з замикалася кришечкою, що використовуються для кріплення андуліновой покрівлі, слід перевірити руками, як вони замикаються. Якщо легко – добре. Якщо заклацнути не вдалося – краще вибрати інші цвяхи.

Зручний розмір і невелика вага листів покриття дозволяють виконати монтажні роботи, не маючи особливих навичок і специфічних інструментів. Хоча звичайну логіку, здоровий розум, стандартний набір інструментів, та інструкцію з кріплення андулінових листів бажано все-таки мати в наявності.

Андуліновая покрівля може стати прекрасним варіантом ремонту даху: ви її можете використовувати поверху шиферного або іншого покриття, укладаючи на нього листи. Вирішивши зашити і утеплити балкон квартири сміливо вибирайте андулін для створення перекриття. Він у цьому випадку покаже всі свої плюси – не обтяжуючи конструкцію балкона, стане надійним захистом від зовнішнього впливу негоди.

Давайте розглянемо переваги і недоліки андуліна. У першу чергу, звичайно ж, переваги. Андуліновая крівля є одним з найбільш дешевих типів покриттів для дахів, що робить її доступною для небагатих забудовників, які не хочуть втрачати якість, намагаючись знизити ціну. Дахи такого типу не вимагають обов’язкової наявності пароізоляції, вони відрізняються легким вагою і легкістю в монтажі, при цьому завдяки особливостям використовуваних матеріалів добре заглушають звук ударів дощу та інших зовнішніх звуків. Слід розуміти, що якість андуліновой покрівлі безпосередньо залежить від того, андулін якого виробника ви будете використовувати, тому переконайтеся, що заощадивши на якості, ви згодом не пошкодуєте.

Тепер про недоліки, які таїть андуліновая дах. Належачи до об’ємних покрівельних матеріалів, вона утворює щілини на стику скатів даху, які доведеться закладати профільним наповнювачем на базі поліетилену. Відповідно, і наступати на даху такого типу вкрай не бажано. Слід також брати до уваги той факт, що андуліновая покрівля певних кольорів може вигоряти, тобто змінювати колір в процесі експлуатації. В іншому ж андуліновая дах недоліків практично не має.

Чим покрити дах заміського будинку?
Дахи з металочерепиці

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Дах
<