Banner
Banner
Banner

Що потрібно знати при установці сайдинга?

грудня 18, 2012


Перш за все, необхідно підготувати стіни.

Спочатку очищаємо їх від усього навісного. Це можуть бути водостічні системи, металеві решітки, ставні і все, що буде заважати при установці сайдинга.

закладаємо всі щілини, які вдасться виявити. Потім це буде зробити важко, а жити з дірявими стінами не дуже приємно.

Настає час установки обрешітки. Для цих цілей використовують дерев’яні або пластикові рейки, профілі з оцинкованої сталі. Якщо встановлення здійснюється на стіну з бетону або цегли, то краще не використовувати дерев’яні рейки, що дозволить уникнути загнивання обрешітки. Перебуваючи поруч з бетоном, дерево обов’язково просочиться вологою, незважаючи на спеціальну просочення антисептичним складом.

Якщо ви ставите горизонтальний сайдинг, то решетування необхідно ставити вертикально, і навпаки. Між стіною і сайдингом обов’язково має бути простір для вентиляції. Коли ви встановлюєте додаткове утеплення між брусами обрешітки, набийте додаткові рейки для забезпечення вільного протоку повітря. Ніколи не робіть поперечних (поздовжніх, в разі горизонтальної обрешітки) вставок. Цим ви перекриєте вентиляцію. Для подальшого кріплення всіх навісних пристосувань зробіть вкладиші з того ж матеріалу, що і решетування.

Кріпити сайдинг можна тільки за допомогою антикорозійних шурупів чи цвяхів. Вони знаходяться на вулиці під впливом вологи.

При установці сайдинга варто пам’ятати про дотримання головного правила: скрізь повинні бути зазори для температурного розширення. Інакше ваша стіна з часом буде виглядати не дуже добре. Ніяких жорстких кріплень панелей. Всі цвяхи або шурупи повинні проходити тільки через довгасті отвори в панелях. Ніяких кріплень через полотно сайдинга. При зміні температури він може тріснути. Не можна забивати цвяхи наглухо. Повинен залишитися зазор приблизно в 1 міліметр.

Обов’язково зробіть зазор при підході до торцевої панелі. В іншому випадку отримаєте хвилеподібний покриття.

Тепер можна починати навішувати на стіни все, що ви до цього зняли:. У першу чергу не забудьте повісити водостічні системи. Потім все інше.

Озброївшись всіма знаннями можна приступати до роботи. Але краще якщо це зроблять кваліфіковані робітники, що володіють усім необхідним інструментом і навичками. А ви зможете контролювати їх зі знанням справи.

Гнучкий камінь. Технологія роботи
Будівельні матеріали з міді

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Будматеріали
<