Banner
Banner
Banner

Клей для фанери

квітня 28, 2012


Фанера є тим матеріалом, який застосовується практично скрізь – при будівництві будинків, при виготовленні меблів, при виготовленні тари, при виготовленні автомобілів. Звичайно ж, при виготовленні з фанери будь-яких виробів її, тобто фанеру, необхідно якимось чином з’єднувати, і щоб її з’єднати застосовують різноманітні цвяхи, гвинти, болти і т.д., але крім таких способів існує ще один, самий дешевий спосіб з’єднання -  клей для фанери . Такий клей можна знайти в спеціальних магазинах, де вам підберуть саме той вид, який підходить під ваші параметри.

Клей для фанери , як правило, виготовляється на основі кополімерів каучуку і органічних розчинників аліфатичного виду. Таким клеєм фанера може бути приклеєна практично до будь-якого прикриття, будь то деревина, бетон, метал або пластик. Такий клей для фанери здатний забезпечити краще зчеплення фанери з основою, ніж ті ж болти, гвинти або якесь інше механічне кріплення.

Також, клей для фанери дуже простий у використанні, і для того щоб його нанести не потрібно володіти певними спеціальними будівельними та монтажними навичками, чого не можна сказати у випадку з’єднання фанери механічним способом. Як правило, такий клей наноситься на основу, до якої згодом буде кріпитися фанера, за допомогою шпателя (якщо клей пастоподібний), якщо ж клей рідкий, то його можна наносити за допомогою звичайної малярної кисті. Для того щоб створити краще зчеплення між фанерою і основою, останню необхідно обробити грунтовкою.

Серед основних переваг клею для фанери варто відзначити:

  • Гарне зчеплення матеріалу з фанерою.
  • Простота в експлуатації.
  • Висока міцність з’єднання.
  • Високий опір з’єднання впливу вологи і старіння.
  • Клей для фанери відмінно підходить для використання в підлогах з підігрівом.


Іспанська класична керамічна плитка
Гофровані труби

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Будматеріали
<