Banner
Banner
Banner

Іспанська класична керамічна плитка

квітня 28, 2012


Знаменита на весь світ іспанська керамічна плитка славиться чудовою якістю і відмінними експлуатаційними характеристиками. В даний час словосполучення « керамічна плитка Іспанія » звучить як бренд. І нічого дивного в цьому немає. За обсягами виробництва Іспанія знаходиться на другому місці після Китаю. Завдяки віковим традиціям і величезному досвіду майстрів можна з упевненістю сказати, що іспанська кераміка є еталоном якості для всіх виробників світу.

Секрети її виготовлення передали іспанцям прибулі з Ірану маври багато сотень років тому. У сучасній кераміці досі присутні неповторні мавританські мотиви.

Довгий час розвивалося два окремих напрямки виробництва: ремісниче і аристократичне. Якщо перше було доступно широкому загалу населення, то в другому випадку таємницю майстерності зберігали іспанські монахи, передаючи її з покоління в покоління. І лише в XX столітті секрети виготовлення були відкриті і то не всі, багато які до цих пір відомі тільки великим виробникам.

Відмінними експлуатаційними характеристиками даний продукт зобов’язаний не тільки майстерності виробників, але й першосортній сировині. Завдяки великій кількості родовищ глини є можливість створити якісний виріб, затребуваний покупцем.

І якщо італійська керамічна плитка  - це постійний експеримент з дизайном, то іспанська – еталон класики та консерватизму. Це в першу чергу традиції Середземномор’я, насичені кольори, традиційні узори, рельєфні елементи, мозаїчні панно. Майстерно імітує поверхню натуральних матеріалів, вона була і залишається частиною інтер’єру на довгі роки, завдяки своїй якості і ненастирливій фактурі. З іншого боку, вона може вміло приковувати увагу своєю яскравістю і незвичністю, імітацією мавританських двориків з їх соковитістю і строкатістю.

У ванній кераміка може бути нагадуванням сонячного пляжу, яскравого спекотного літа або тихого легкого бризу. Це величезний вибір колекцій на різний смак і стиль від спокійної класики до авангарду. Плитка кераміка вологостійка рельєфна з шорсткою антіскользской поверхнею.

Через використання в її виробництві екологічно чистого матеріалу – глини, керамічна плитка антиалергенних, не виділяє шкідливих речовин при нагріванні, тим самим зберігає мікроклімат в будинку чистим і здоровим.

Гофровані труби
Фанера вологостійка

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Будматеріали
<