Banner
Banner
Banner

Ідилія, укладена в штучному камені

грудня 18, 2012


Пори стандартів в оформленні інтер’єрів канули в минуле. Сьогодні все більшу потребу відчувають в оформленні неповторних рідкісних дизайнів в інтер’єрі, використовуючи цікаві надзвичайні матеріали. Штучний камінь став одним з таких матеріалів, що дозволяє створювати дизайни в найрізноманітніших архітектурних стилях, привносячи в ідилічності інтер’єри наліт старовини і античності, солідності і благородства, респектабельності й унікальності, шарму віянь модних тенденцій.

Їм оформляють фасади споруд, викладають тротуари і садові доріжки, обробляють стіни приміщень, з нього виробляють декоративну меблі, він – невід’ємний елемент декору ресторанів, садиб і парків. Цей дивовижний обробний матеріал неспроста здобув популярність у дизайнерів.

Адже він, точна імітація природного каменю, створює гармонійні поєднання з деревом, пластиком, металом і склом. Досить легкий штучний камінь без проблем транспортується до об’єктів виконання робіт. Зворотний бік каменя з шорсткою поверхнею забезпечує його швидку, легку укладку.

Колірна палітра, форми і фактури штучного каменю настільки багаті, що вражають уяву, провокує політ бурхливої дизайнерської фантазія, що народжує неймовірно сміливі ідеї інтер’єрних рішень. Пластичність матеріалу дозволяє використовувати його для обробки, як інтер’єрів, так і екстер’єрів.

Використання штучного каменю в оформленні передпокою надає їй додаткову привабливість, індивідуальність і затишок. Оздоблення світлими тонами дозволяє візуально розширити скромне простір мініатюрної передпокою. Фактура, що імітує камені грубого відколу або черепашнику укупі з невеликими шматочками привабливих коралів створює приголомшливо красиві ефекти.

Рельєфні штучні камені чудово прикрашають стандартні стіни, вносячи в інтер’єр передпокою нотки рідкісного шарму. Вражаюча сполучуваність штучного каменю зі всілякими оздоблювальними матеріалами, наприклад з декоративними штукатурками, шпалерами, матовими фарбами, дозволяє не захаращувати інтер’єри, оформляючи їм лише деякі фрагменти стін.

Затребуваний цей обробний матеріал і в кухонних, продуманих до дрібниць інтер’єрах. Саме сюди вважається раціональним придбати штучний камінь з гладкою рівно не вимогливою до догляду поверхнею. Дуже популярні виконані з нього стільниці, поверхні яких довговічні і естетичні. Не рідкісним стало використання на кухні підвіконь, виконаних з штучного каменю, чудово поєднуються з меблями та декоративними атрибутами властивими кухонного інтер’єру.

Модні барні стійки зі штучного каменю чудово вписуються в дизайн кухні, додаючи йому авантажності. Причина настільки неймовірної популярності стала неабияка зносостійкість в поєднанні з оригінальністю. Відмовляючись від сформованих стереотипів, в обробці кухні використовують кам’яні панелі, гармоніюють або навпаки контрастують зі стільницями й підвіконнями.

Обробляючи великі зали заміських будинків колонами і плитами під цегляну кладку або мармур, наповнюючи їх меблями зі штучного каменю, прикрашену металами, склом і самоцвітами, отримують приголомшливо стильні інтер’єри наповнені духом античності і старовини, сповнені величі і розкоші.

Інноваційні будматеріали
Що потрібно знати при установці сайдинга?

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Будматеріали
<