Banner
Banner
Banner

Гнучкий камінь. Технологія роботи

червня 2, 2012


Гнучкий камінь – новітній матеріал на ринку будівельних матеріалів. Його відкрили зовсім випадково, але в останні 10 років його успішно виробляють. Саме головне достоїнство цього матеріалу – це його походження від природи. Від виробництва звичайних натуральних каменів гнучкий камінь відрізняється виготовленням з піщаних кар’єрів.

Причиною гнучкості каменю є те, що посеред піщинок є тріщина, яка дозволяє його згинати. Такий камінь широко використовується для облицювання колон, стін, арок, сходинок. А головною перевагою гнучкого каменю є гідроізоляція, тому хто робить сауну, басейн або ванну Вам цей матеріал підійде.

Зараз при будівництві сучасних будинків гнучкий камінь застосовують для утеплення підлоги в будинку, при декоруванні каміна.

Перед роботою з гнучким каменем потрібно ретельно все підготувати. Для того щоб приступити до роботи з каменем Вам знадобиться: По-перше, лінійка, для того щоб лінії були рівними. По-друге, олівець, для того щоб намалювати зарубину. По-третє, монтажний ніж, для того щоб порізати камінь. По-четверте, дерев’яний молоток, щоб підбивати ближче, не залишаючи швів. По-п’яте, зубчастий шпатель. По-шосте, знадобиться контактний клей, для того щоб приклеїти і зафіксувати камінь. І ще два матеріали – це валик і гідрофобний матеріал.

Отже, починаємо.

  • Відшкурьте стіну. Для чого це потрібно? А для того, щоб позбутися від пилу, жиру і тріщин.
  • На поверхню зубчатим шпателем маленьким шаром намазати клей на зовнішню сторону і на камінь. Якщо у Вас великий камінь, то на нього накладати клей звичайним рівним шпателем.
  • Починати клеїти плитку з верхнього кута.
  • При клейці каменю плитку потрібно тісно притискати між ними. При необхідності використовуйте дерев’яний молоток.
  • Після висихання клею, поклеєний камінь необхідно промазати маленьким шаром гідрофобного матеріалу, який захищає плитку від вологи.

Рекомендація Вам на майбутнє: Для того щоб зробити шов непомітним використовуйте спеціальний будівельний фен.

 

Будівельні матеріали з міді
Використання будівельного бруса

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Будматеріали
<