Banner
Banner
Banner

Фасадний клінкер

травня 2, 2012


Якщо у вас є заміський будинок (або ви тільки плануєте їм обзавестися), то тоді ця стаття саме для вас. Якщо ви зараз будуєте будинок (або просто хочете трохи прикрасити свій старий) і ламаєте голову над тим, як би створити такий фасад, який би одночасно і прикрашав будинок і захищав його від негативного впливу навколишнього середовища, то вам варто звернути увагу на фасадний клінкер – найкращий матеріал для проведення оздоблювальних робіт.

Клінкер є таким популярним будматеріалом завдяки своїм унікальним властивостям, які у нього з’являються завдяки використанню для його виготовлення спеціальної техніки. Секрет техніки виготовлення фасадного клінкеру  в тому, що при його випалюванні використовується значно вища температура, ніж при випалюванні тої ж цегли, і становить вона 1100-1300 градусів.

Як вже було сказано вище, клінкер володіє унікальними властивостями, які і роблять його обробним матеріалом № 1 у світі. Серед таких властивостей варто відзначити:

  • У фасадного клінкеру (на відміну від тої ж цегли) немає порожнин і пустот. Це властивість забезпечується використанням для виготовлення клінкера високоякісних матеріалів, а також підвищеною температурою відпалу.
  • Фасадний клінкер володіє високою морозостійкістю, а також високим показником стійкості до зношування, що дозволяє йому витримувати багато кратні цикли замерзання-відтаювання (приблизно 300 циклів). Також, завдяки високій зносостійкості клінкер відмінно протистоїть впливу агресивних середовищ, таких як кислоти, луги, солі. Також, такий матеріал як клінкер ніколи не обростає мохом і лишайником – це забезпечується біологічною інертністю даного матеріалу.
  • Фасадний клінкер володіє високими звукоізоляційними показниками.
  • Клінкер економічний у використанні.

Також, варто згадати той факт, що за стінами з клінкеру не потрібно якогось особливого догляду – достатньо всього лише регулярно протирати її (стіну) жорсткою щіткою, змоченою у воді.

Фанера ламінована
Клей для фанери

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Будматеріали
<