Banner
Banner
Banner

Фанера ламінована

травня 2, 2012


Фанера ламінована є просто чудовим матеріалом для обробки та будівництва, який має високу стійкість до впливу вологи, перепадів температури і тиску.

Ламінована фанера застосовується в багатьох сферах, серед яких вагонобудування, суднобудування, в якості матеріалу для виготовлення рекламних щитів, а також для створення опалубки.

Як правило, в основному у нас в країні така фанера застосовується в якості матеріалу для опалубки та проведення оздоблювальних робіт.

Такий вид фанери є дуже популярним матеріалом і її популярність можна легко пояснити тими властивостями, якими володіє дана фанера.

Не зайвим буде і пом’янути той факт, що на сьогоднішній день існує декілька основних видів фанери ламінованої:

  • Гл / гл – ламінована фанера гладка з двох сторін.
  • Гл / сет – з одного боку така фанера гладка, а з іншого на неї нанесена перфорована сертка.

Серед основних переваг ламінованої фанери перед звичайною, варто назвати такі:

  • Фанера ламінована має невелику вагу, що робить її просто незамінною при виготовленні опалубки (значно спрощується процес монтажу і транспортування готової конструкції).
  • Такий вид фанери має дуже високий ступінь захисту від впливу вологи.
  • Даний матеріал володіє високими показниками зносостійкості, які з’явилися у такої фанери завдяки міцності деревини і високому рівню ламінації.
  • Саме цей вид фанери має гладку й рівну поверхню, що значно спрощує догляд за конструкціями, виготовленими з ламінованої фанери.
  • Як ламінат  для такої фанери використовується фенольна плівка, яка в поєднанні з природною стійкістю деревини дозволяє значно підвищити стійкість конструкцій, виготовлених з такої фанери, до дії вологи і агресивних середовищ.

 

Клей для фанери
Іспанська класична керамічна плитка

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Будматеріали
<