Banner
Banner
Banner

Будівельні матеріали з міді

травня 8, 2012


Застосування міді не обмежується тільки галуззю енергетики. Завдяки чудовим показникам якості і довголіття вона користується заслуженою популярністю і в будівельному секторі, що особливо наочно видно на прикладі листового і трубного прокату.

У будівництві будь-якої споруди одним з основних елементів є зведення даху або покрівлі. Якісна покрівля має таке велике значення, як і хороший фундамент. Завдання покрівлі полягає в захисті вибудуваної будівлі від впливають на нього атмосферних опадів.

Сьогодні величезний вибір покрівельних матеріалів таких як: цементно-піщана черепиця, пергамент, металочерепиця, лист м3 мідний і алюмінієвий, дерев’яна покрівля, толь, азбестоцементні листи, керамічна покрівельна черепиця і багато інших видів.

Але з усіх перерахованих матеріалів для покрівлі тільки мідні листи будуть служити вам протягом ста або ста п’ятдесяти років і при всьому цьому не зажадають спеціального догляду. За це треба дякувати утворюючійся на них міцній плівці з оксидів (патина), яка є надійним захистом від псування і корозії, робить цей матеріал практично невразливим до агресивного впливу зовнішнього середовища.

Крім цього така покрівля затребувана дякуючи своїй екологічності і невибагливості догляду протягом усього терміну експлуатації, причому без нанесення спеціальних захисних покриттів. Мідний дах не обсипається, не іржавіє, абсолютно нешкідливий для здоров’я і повністю нейтральний до навколишнього середовища. Оскільки мідь легко паяется і пластична при будь-яких серйозних і не дуже механічних пошкодженнях вона дуже легко ремонтується.

Вона використовується в багатьох країнах, для виготовлення труб призначених для установки різного роду трубопровідних систем всередині будівель. Такі труби витримують великий тиск, тому що виготовляються безшовними. Перші водопроводи з листової міді були виготовлені ще більше чотирьох тисяч років тому в Єгипті. Більш широке застосування вони придбали у двадцятих роках у Німеччині. А остаточно перевагу мідних труб в використанні їх для трубопровідних систем було визнано в 1954 році.

Сьогодні труба мідна знайшла широке застосування, як в промисловості, так і в побуті. Вона виділяються по універсальності, оптимальному набору властивостей і високим рівнем якості.Трубний прокат буває різного діаметру і дійсно вважається універсальним в області перенесення різноманітних рідин і газів. Системи кондиціонування, подача побутового газу, опалювальні системи, водопостачання і багато іншого без проблем вирішують прості мідні труби.

Такі труби відрізняє від інших великий термін служби, відсутність необхідності в якому-небудь спеціальному догляді і простотою у догляді. Вони чудово підходять для застосування майже в будь-яких кліматичних умовах. Надійність, екологічність і надзвичайна довговічність – це суттєві і незаперечні якості, якими володіють звичайні будівельні матеріали з міді.

Використання будівельного бруса
Фасадний клінкер

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Будматеріали
<