Banner
Banner
Banner

Вибір фарби, яку фарбу вибрати?

травня 4, 2012


Вибір фарби  для ремонту та будівництва в сучасному різноманітті різних фірм виробників і технологій виробництва не так вже легко не досвідченому покупцеві. Давайте спробуємо розібратися в цьому раз і назавжди.

 На що варто звернути увагу при виборі фарби? 

Зараз крім традиційної «сухої» обробки стін і стелі (шпалери, гіпсокартон, підсівні стелі, декоративна штукатурка і так далі), використовують ще й мокру обробку застосовуючи різні фарби. При  виборі фарби насамперед варто звернути увагу на її склад, склад фарби визначає її властивості, навчившись читати склад, ви без зусиль зможете підібрати фарбу на будь-який випадок життя.

Сучасна фарба – це складна субстанція, з безлічі компонентів, це і піноутворювач, і кольорові пігменти, що додають фарбі колір, різні наповнювачі та розчинники, загусники і так далі. В деякі фарби додають спеціальні добавки, такі як біоциди для запобігання від згубного впливу різної цвілі, грибка і мікроорганізмів. На моїй практиці, коли в мої обов’язки входило проектування офісних центів, до кошторису будівельних робіт закладалася тільки якісна фарба. Витрати надалі зростали, але це того варте.

Види фарб:

  • Водно-дисперсійні фарби
  • Емалеві фарби
  • Олійні фарби
  • Силікатні фарби

Детальніше за кожен вид фарби ви можете прочитати на нашому сайті. Я сподіваюся ми допомогли вам в виборі фарби .

Все про опалубку перекриттів
Вибираємо арматуру

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Будівництво
<