Banner
Banner
Banner

Все про опалубку перекриттів

травня 1, 2012


Опалубка перекриттів – це загальна назва набору опалубок для стельових перекриттів будь-яких розмірів і конфігурацій.

Залежно від технічних характеристик зводимих стельових перекриттів, а також від вибору забудовника, опалубка перекриттів може бути виконана за допомогою декількох основних видів інструментів:

Опалубка для перекриттів на основі телескопічних стійок

Таким способом можна монтувати досить довгі (довжиною не більше 5 метрів) поздовжні і поперечні балки. Використання такої опалубки дозволяє забезпечити швидку підгонку під будь-яку конфігурацію перекриттів. Така опалубка виготовляється на сучасному високоточному обладнанні від світових виробників, що дозволяє отримати продукти високої якості, а це означає, що і перекриття, виготовлені за допомогою такої опалубки, будуть дуже високої якості.

До складу такого виду опалубки входять телескопічні стійки, унівілкі, триноги, фанера, а також дерев’яна балка. Стійки виготовляються з оцинкованої сталі, і для додаткового захисту від корозії, вони покриваються спеціальною фарбою. Крім того, всі ці елементи опалубки покриті додатково спеціальним покриттям, яке знижує їх адгезію до бетонного розчину (значно спрощується процес очищення каркаса від бетону). Купити опалубку такій конфігурації можна практично в будь-якому будівельному магазині. Ціна на неї також приємно вас здивує, так як вона знаходиться в прийнятному діапазоні. Монтаж такої опалубки також не займе у вас багато сил і часу, так як конструкція їх дуже проста і зробити її зможе навіть самий недосвідчений будівельник.

Опалубка перекриттів на основі об’ємної опалубки

Цей вид опалубки  є найефективнішим способом організації опалубки висотних перекриттів з висотою 4-20 метрів. Така опалубка в першу чергу призначена для зведення монолітних бетонних і залізобетонних конструкцій при температурі навколишнього середовища від-40С до +40 С, що робить її просто незамінною для будівництва в нашій країні.

Крім того, така об’ємна опалубка може застосовуватися і як опалубки перекриттів і прогонових конструкцій мостів (естакад, підвісних мостів і т.д), а також при будівництві тунелів, що зводяться як відкритим, так і закритим способом в якості тунельної опалубки.

Якщо вам для будівництва будь-яких будівель потрібна така опалубка, то краще її не купувати (так як ціна її «кусається»), а взяти в оренду. Оренда опалубки для перекриттів допоможе вам значно заощадити свої кошти, час і сили. Також, взявши такі інструменти в оренду, ви отримаєте ще й відмінну професійну бригаду робітників, які допоможуть швидко і без проблем звести необхідні вам конструкції.

Варто ще сказати і про переваги такого виду опалубки над іншими. Головною перевагою об’ємної опалубки (в порівнянні з тією ж телескопічної) є її простота і надійність конструкції, при більш низькій вартості самого устаткування.


Вибираємо арматуру
Труби ППУ

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Будівництво
<