Banner
Banner
Banner

Утеплення будинку зовні

травня 8, 2012


Утеплення будинку зовні є досить таки багатогранним процесом. Способів утеплення безліч. Розглянемо деякі з них.

Найбільш поширений спосіб – використання принципу бутерброда. При такому методі обробки, на стінну поверхню накладають шар утеплювача, який в свою чергу покривають декоративним обробним матеріалом. Такий метод підвищує ізоляцію будинку, як в тепловій області, так і в області звукопровідності. Остання якість особливо актуальна для людей, що люблять музику і перегляд фільмів. Після проведення подібних оздоблювальних робіт не варто побоюватися, що літнім вечором у двері постукають сусіди по дачній ділянці з проханнями зменшити гучність. Можна займатися улюбленими справами без будь-яких незручностей для оточуючих.

При утепленні дерев’яного будинку зовні можна скористатися спеціальними сумішами. Слід зазначити, що абсолютно для будь-яких поверхонь підійдуть плити з мінерального складу. Краще всього використовувати якісні утеплювачі. Незважаючи на високу ціну такі матеріали крім функції утеплення будинку зовні додадуть стінам вогнетривкість, звукоізоляцію і вологостійкість. Також якісні матеріали абсолютно безпечні для здоров’я.

Утеплення дерев’яного будинку зовні слід проводити з особливою ретельністю. Вибір теплоізоляційного матеріалу – запорука комфортного життя в майбутньому. Так що не варто економити на цьому. Здоров’я безцінне. Подумайте зараз про це і забезпечте себе і своїх близьких комфортним і теплим житлом на довгі-довгі роки.

 

Вибір фарби, яку фарбу вибрати?
Все про опалубку перекриттів

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Будівництво
<