Banner
Banner
Banner

Проект будівництва

травня 12, 2012


До будівництва будинку слід поставитися з максимальною серйозністю. Після отримання дозвільного документа на проведення будівельних робіт, потрібно подумати про те, яким чином повинен виглядати майбутній будинок. Для цього потрібно вибрати метод будівництва, який залежить від матеріальних можливостей замовника.

Найпростішим варіантом є укладення договору підряду з однією фірмою, яка проведе проектування споруди, закупівлю необхідних матеріалів і в наслідок виконає всі необхідні роботи, щоб будинок був зданий «під ключ». В даному випадку для замовника досить лише іноді відвідувати місце проведення будівництва й оплачувати роботи поетапно. Однак такий варіант прийнятний лише для заможних або занадто зайнятих людей.

Іншим способом проведення робіт є укладання договорів з окремими бригадами, які мають різні специфікації. Почати слід із замовлення проекту в професійній організації, яка має великий досвід роботи в даній сфері. Крім того, що у кожної такої фірми є готові проекти будинків, можна будь-який план скорегувати на свій розсуд. Для цього слід підряднику розповісти про те, які доповнення та поліпшення повинні бути присутніми в остаточному варіанті проектної документації. Індивідуальний підхід – головна перевага організацій, що працюють за окремими замовленнями. І тільки після отримання на руки всіх описів, креслень і кошторису, можна приступати до закупівель матеріалів і найму робітників для втілення ідей у життя. Проте слід застерегти, що люди, які не мають відношення до будівництва, обов’язково повинні заручитися підтримкою досвідченого прораба, тієї людини, яка буде керувати ходом будівництва. Тільки він зможе оцінити, наскільки якісно проведений кожний вид робіт, і яка сума повинна бути виплачена. Такий варіант проектно-будівельних робіт більш економічний, ніж перший, але й зусиль з боку замовника потрібно набагато більше.

Найдешевшим способом зведення будинку є самостійне будівництво. Але це можливо тільки в тому випадку, якщо господар приміщення – будівельник і знайомий з правилами зведення будівель. При іншому розкладі – це занадто ризикований захід. Відсутність навичок не дозволить якісно виконати ні проект будинку, ні саме зведення, що спричинить негативні наслідки.

Дерев’яні будинки під ключ
Цементний бетон

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Будівництво
<