Banner
Banner
Banner

Дерев’яні будинки під ключ

травня 10, 2012


Сьогодні дерев’яні заміські будинки дуже популярні, адже кожна людина хоче трохи «зріднитися» з природою. Варто зазначити, що дерев’яні будинки – це не просто житло, це, перш за все, натуральність, природна атмосфера, а також до певної міри повернення до витоків, адже наші предки також жили в таких дерев’яних будинках та відчували себе дуже добре.

Найпопулярнішими на сьогоднішній день можна по праву вважати дерев’яні будинки під ключ – це по суті ті ж звичайні будинки, але будівництвом яких займаються спеціалізовані компанії. Як правило, такий вид дерев’яних будинків досить поширений в нашій країні, адже для його будівництва не потрібно витрачати свій дорогоцінний час і сили.

Як вже було зазначено вище, дерев’яні будинки під ключ зводять спеціалізовані компанії. Перед початком будівництва такого виду будинків між будівельною компанією і замовником укладається договір, в якому описуються всі умови угоди – замовник вибирає план будинку, а будівельна фірма зобов’язується виконати всі роботи за обумовлену плату і точно в строк – а також, як правило, проводиться передоплата.

На сьогоднішній день дерев’яні будинки під ключ можуть побут декількох основних видів:

  • Каркасні будинки. Каркас таких будинків виготовляється з бруса, який згодом може бути облицьований яким-небудь іншим обробним матеріалом, наприклад, сайдингом, вагонкою або гіпсокартоном.
  • Будинки з клеєного бруса. Даний вид будинків виготовляється зі спеціального матеріалу – клеєного бруса – який насправді є штучним матеріалом, в основі якого лежить деревина.
  • Будинки з оциліндрованих колод. Такі будинки під ключ вважаються найбільш престижними і гарними, адже виготовляються вони з натуральної колоди.
  • Будинки з бруса. Даний вид дерев’яних будинків є досить недорогим, але єдиним недоліком його можна назвати необхідність проведення додаткових утеплювальних робіт.


Цементний бетон
Утеплення будинку зовні

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Будівництво
<