Banner
Banner
Banner

Чому ми будуємо каркасний будинок

травня 14, 2012


В наші дні популярність придбала каркасна, так звана канадська, технологія будівництва. Її не можна назвати новинкою в будівництві, оскільки вона давно використовується в Канаді та на півночі Європи. До нас каркасна технологія «заглянула» недавно і відразу ж завоювала ринок. Така затребуваність при жорсткій конкуренції пояснюється короткими термінами будівництва і порівняно невисокими цінами.

При тому, що такі будинки складаються тільки з дерев’яних матеріалів, вони володіють безперечними перевагами. По-перше, довговічність каркасного будинку розрахована мінімум на сто двадцять років. По-друге, завдяки більш тонким стінам, вони дуже економічні. А застосування в будівництві перфорованого кріплення скорочує витрату матеріалів приблизно на 25 відсотків.

Плюсом такого будівництва, на відміну від дерев’яного або цегляного будинку, є і полегшений фундамент. Це, ще більш підвищує економічність, істотно збільшує швидкість будівництва самого будинку.

Каркасний будинок, завдяки надзвичайно ефективному поєднанню дерев’яних, ізоляційних і утеплюючих матеріалів, підходить для всіх кліматичних зон.

Він актуальний і в південних областях, і в регіонах, розташованих за полярним колом. Така універсальність і легкість проектування під індивідуальні вимоги зробили цей вид будівництва популярним в багатьох країнах.

Потрібно відзначити ще одну перевагу, що відрізняє будівництво каркасних будинків. Це спеціально розроблена система опалення, вентиляції та кондиціювання, що дозволяє регулювати клімат в будинку, отримуючи комфортні для існування температури. Результатом цього стає теплий сухий будинок взимку і прохолодний влітку.

Простір дизайнерської думки, який дає канадська технологія завдяки своїй універсальності і гнучкості, теж є чималою перевагою. Стіни такого будинку майже не дають усадки, тому вже в процесі будівництва можлива обробка штукатуркою, керамічною плиткою або термопанелями.

Гнучкість проектування та універсальність каркасного домобудівництва розраховані не тільки на задоволення будь-яких архітектурних фантазій, а й на будь-який бюджет. Будівництво такого будинку не розорить сім’ю навіть в кризові часи.

Способи будівлі лазні своїми руками
Проект будівництва

Залишити коментар. Або два. :-)

Опубліковано в: Будівництво
<